Aktualności

31.8

Kinesiotaping

Kinesiotaping (plastrowanie dynamiczne) jest formą terapii stosowaną w walce z bólem różnego pochodzenia. To metoda pomocna w przypadku nadwyrężonych mięśni lub bolesnych skurczy. Kiedy jeszcze zalecamy kinesiotaping i na czym on polega?

więcej »

31.7

Kolano biegacza - rehabilitacja

Kolano biegacza dotyka zarówno sportowców o długim stażu, jak i początkujących amatorów biegania. Jaka jest przyczyna kontuzji kolana u biegaczy i czy można wrócić do pełnej sprawności? A jeśli tak, to jak wygląda rehabilitacja?

więcej »

18.7

Rozgrzewka przed biegiem - co radzi fizjoterapeuta?

Rozgrzewka przed bieganiem ma przygotować mięśnie do wysiłku, a jednocześnie zapobiec ewentualnym kontuzjom. Nie każdy rodzaj ćwiczeń pozwala efektywnie przygotować się biegania. Jak powinna wyglądać rozgrzewka?

więcej »

Napisali o nas

Strona używa plików cookies. Stosujemy je aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Pamiętaj, że możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

zamknij