O ośrodku

Ośrodek powstał w 2010r by podnieść jakość usług oferowanych na terenie powiatu Raciborskiego. Nasz gabinet fizjoterapii wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt fizykoterapeutyczny uzupełniony o wykfalifikowaną kadrę fizjoterapeutów, która jako nadrzędny cel stawia sobie dobro i zdrowie Pacjentów. Świadczymy usługi w formie prywatnych wizyt godzinowo dostosowanych do możliwości naszych Pacjentów. Współpracujemy z :

Centrum Medycznym ENEL-MED

Centrum Medycznym POLMED

Centrum Medycznym LUX-MED

dla których świadczymy usługi  w pełnym zakresie usług rehabilitacyjnych. Przyjmujemy Pacjentów na wizyty domowe, współpracujemy ze sportowcami, leczymy pacjentów po wylewach i udarach. Leczymy bóle kręgosłupa, drętwiejące ręce, częste bóle głowy, bóle kolan i innych stawów.

 

Nie świadczymy usług w ramach NFZ.

 

Gabinet fizjoterapii dla Ciebie

Masz pytania? Zadzwoń nasza obsługa przybliży ci nasz ośrodek.

Nie jesteś zdecydowany/a ? Zapraszamy Cię do zobaczenia naszego ośrodka na własne oczy.

Grupa AKSON wspiera również młodych ludzi i kształci ich na kierunkach związanych z rehabilitacją.


Napisali o nas

Strona używa plików cookies. Stosujemy je aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Pamiętaj, że możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

zamknij