Aktualności

20.4

Dnia 20.04.2018 Ośrodek nieczynny

Trzeci weekend kwietnia upływać będzie dla nas na wymianie wiedzy praktycznej z terapeutami z polski i zagranicy. Między innymi :
 

więcej »

13.2

Spotkanie z klubem emeryta - AKSON edukuje seniorów

AKSON został zaproszony na spotkanie emerytów, zwiększyliśmy świadomość seniorów w dziedzinie rehabilitacji. Jesteśmy dumni że ludzie chcą pogłębiać wiedzę i tym samym być bardziej świadomymi w wyborze dobrej rehabilitacji. Dziękujemy i do zobaczenia w AKSON

więcej »

13.2

Źle siedząc niszczysz swój kręgosłup!

Ludzie spędzają coraz więcej czasu w pozycji siedzącej. Czy to w pracy , czy to w wolnym czasie dużo osób korzysta z komputera. Jednak czy wiedzą jaka powinna być prawidłowa – ergonomiczna pozycja? Na te pytania odpowiadają specjaliści z Ośrodka Rehabilitacji AKSON.

więcej »

Napisali o nas

Strona używa plików cookies. Stosujemy je aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Pamiętaj, że możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

zamknij