UPADEK – NIBY NIC A JEDNAK GROŹNY - potrzebny fizjoterapeuta

Upadki zdarzają się każdemu: dziecku, osobie dorosłej, ale najczęściej problem dotyczy osób starszych. W grupie seniorów upadki mają też najpoważniejsze konsekwencje, do których należą: stłuczenia, skręcenia, złamania.

Kilka tygodni unieruchomienia niesie
za sobą bardzo duże ograniczenia ruchomości stawów, osłabiają się mięśnie, wydolność
i wytrzymałość organizmu się zmniejsza, itp. Rehabilitacja pourazowa jest długa i wymaga dużej współpracy na linii pacjent – fizjoterapeuta. Przyczyną upadków często są zaburzenia równowagi wynikające z wieku. Na szczęście równowagę można wytrenować na tyle
by spacer po parku albo zakupy nie stanowiły dla seniorów okazji do upadków. Więc lepiej zapobiegać niż leczyć. Nasz Ośrodek oferuje swoim obecnym i przyszłym pacjentom zajęcia w miłej atmosferze, pod okiem profesjonalistów, z wykorzystaniem najlepszego sprzętu
i w bardzo korzystnej cenie. Atutem zajęć ruchowych jest indywidualne podejście
do pacjenta i jego problemu – oferujemy tylko i wyłącznie indywidualną pracę z pacjentem, co przekłada się na lepsze efekty terapii niż w przypadku zajęć grupowych. Na bieżąco oceniamy postępy terapii, a w przypadku braku efektów szybko modyfikujemy terapię, aby nasi pacjenci byli zadowoleni. Dla nas liczy się przede wszystkim dobro i zadowolenie Pacjentów. Dlatego aby poprawić komfort życia Tobie, bądź twoim bliskim oferujemy swoją pomoc. Odwiedź nas w Raciborzu na ulicy Kolejowej 19, bądź umów wizytę telefonicznie 513-574-584. Ośrodek Rehabilitacji AKSON to dobry fizjoterapeuta w Raciborzu.

Napisali o nas

Strona używa plików cookies. Stosujemy je aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Pamiętaj, że możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

zamknij