Rehabilitacja jeszcze lepsza w AKSON Racibórz

Witajcie, chcemy wam zakomunikować, że nasza fizjoterapeutka Dorota właśnie podniosła już wysokie kwalifikacje i ukończyła tygodniowy kurs masażu tkanek głębokich. Wielkie gratulacje dla niej.

Jak dobrze wiecie, dobry fizjoterapeuta to skarb dla pacjentów, my to wiemy i dlatego Pani Dorota powiększyła swoje doświadczenie o masaż tkanek głębokich. Spytacie co to jest ?. Jest to wymasowanie tkanek, mięśni które znajdują się głębiej niż tkanki, które są opracowywane w masażu klasycznym. Pani Dorota wyszukuje miejsc gdzie tkanki, mięśnie nie mają odpowiedniego ruchu, bądź są zablokowane. Do takiej terapii jest potrzebna ogromna wiedza i palpacja. Masaż jest prowadzony ruchami wolnymi, ale mięśnie są bardziej uciskane niż w masażu klasycznym. Za pomocą tej techniki można wpływać na stan napięcia mięśniowego i powięziowego, można korygować wady i leczyć dysfunkcje narządu ruchu. Jeżeli chcecie poczuć dobro takiego masażu, to zapraszamy do nas. Racibórz ul. Kolejowa 19

Do zobaczenia w AKSON

Twój dobry fizjoterapeuta w Raciborzu

Napisali o nas

Strona używa plików cookies. Stosujemy je aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Pamiętaj, że możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

zamknij