Dnia 20.04.2018 Ośrodek nieczynny

Trzeci weekend kwietnia upływać będzie dla nas na wymianie wiedzy praktycznej z terapeutami z polski i zagranicy. Między innymi :
 

Prof. Yves Lepers
Dyrektor Sutherland College of Osteopathic Medicine

Dyplomowany osteopata i dr nauk filozoficznych. Dyrektor Sutherland College of Osteopathic Medicine, Wykładowca na Uniwersytecie Wolnym w Brukseli ULB (Universitélibre de Bruxelles).

Nieformalny przywódca duchowy osteopatii europejskiej. To on otwierał drzwi salonów politycznych i medycznych dla osteopatii. Autor książki-rozprawy krytycznej na temat osteopatii.
Ekspert w dziedzinie nauk medycznych i miejscu osteopatii w medycynie.

 

Prof. Victor de Castro
DO, prekursor szkoleń osteopatycznych w Portugalii

Lekarz medycyny, specjalista neurolog. Absolwent SCOM w Belgii. Prekursor szkolenia osteopatów w Portugalii. Znakomity klinicysta. Wybitny ekspert diagnostyki medycznej i osteopatycznej.

Od 14 lat wykładowca w Polskiej Akademii Osteopatii OSTEON, gdzie prowadzi zajęcia z neurologii klinicznej, semiologii układu ruchu oraz zajęcia kliniczne.

lek. Piotr Winkler
neurochirurg

Specjalista neurochirurgii i chirurgii kręgosłupa z blisko 20-letnim stażem. Swoje doświadczenie zawodowe rozpoczął w Klinice Neurochirurgii w Bydgoszczy.
Specjalizuje się w mikrochirurgii i chirurgii endoskopowej kręgosłupa.

Jeden z niewielu specjalistów w Polsce stosujący nowoczesne techniki zabiegowe i implanty.
Odbył szereg szkoleń w najlepszych niemieckich klinikach zajmujących się leczeniem kręgosłupa: (Szpital św. Anny w Herne, SchonClinic w Monachium, oraz klinikach w Hamburgu i Bonn).
Dzięki szkoleniom i podążaniu za światowymi trendami w mikrochirurgii i chirurgii endoskopowej kręgosłupa jest w stanie zaproponować Pacjentowi optymalnie dobrane oraz jak najmniej inwazyjne techniki zabiegowe.

 

 

Do zobaczenia w Poniedziałek

Napisali o nas

Strona używa plików cookies. Stosujemy je aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Pamiętaj, że możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

zamknij